Jak urządzić modnie kuchnię w 2022 roku?

Modna kuchnia 2022 to przede wszystkim synonim komfortu, oryginalności i bycia w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Nie brakuje w niej odrobiny nonszalancji, ale także nawiązywania do minionych lat. Kuchnie sprzyjają wspólnemu przygotowywaniu posiłków w pakiecie z przenoszeniem goszczenia się z salonu właśnie do niej – o ile rzecz jasna metraż na to pozwoli. Sprawdźmy jakie wzory, motywy, kolory i materiały rozpalają wyobraźnię światowej sławy projektantów w kuchniach 2022.

Postaw na moc natury – modne kuchnie 2022

Modne kuchnie 2022 to przede wszystkim czerpanie garściami z tego, co daje środowisko naturalne. Najmodniejsze jest stawianie na drewno w każdym tego słowa wydaniu. Pojawia się ono zarówno na szafkach kuchennych, jak i na blatach oraz podłogach. Świetnie sprawdza się również na ścianach. Modne są przede wszystkim lamele z pomocą których można stworzyć ciekawe dekoracje, jak również ścianki działowe – oddzielające przestrzeń do przygotowywania posiłków od tej dedykowanej jej przyrządzaniu.

Modna kuchnia 2022 – postaw na kolory ziemi

Kolory ziemi bezapelacyjnie rządzą w modnej kuchni 2022. Stawiając na nie mamy pewność, że stworzymy przestrzeń modną i bardzo przytulną. Szalenie modny jest zwłaszcza odcień zieleni – butelkowy, jeśli mowa o szafkach i dodatkach. W przypadku ścian stawiajmy raczej na cieplejsze tonacje, w tym między innymi na eukaliptusową czy też miętową, aby nie przyciemnić wnętrza. W trendach mocno osadzone są także szarości, biele, czernie czy też brązy. Tutaj pełna dowolność. Można je śmiało miksować, tworzyć niesztampowe duety – dzięki takiemu działaniu będziemy mogli poczuć, że wnętrze kuchni jest skrojone na miarę naszych oczekiwań.

Modna kuchnia 2022 – postaw na szklane ścianki działowe

Szklane przepierzenia to absolutny hit aranżacyjny 2022, także kiedy w grę wchodzi aranżacja kuchni. To wszystko sprawia, że możemy śmiało postawić na tego rodzaju dekoracje wówczas, kiedy chcemy oddzielić przestrzeń jadalnianą od roboczej czy też od salonu, jak również po to, aby zapachy tworzące się trakcie gotowania od salonu. W dodatkowych kwestiach można powiedzieć, że szklane ścianki działowe dodają kuchni animuszu pod względem aranżacyjnym. To takie wprowadzenie do niej nuty nowoczesności, która prędko nie wyjdzie z mody. A może jeszcze kwiaty w bonusie? Proszę bardzo. Takie działanie to istny przepis na modną, stylową, wygodną kuchnię, która pozostanie w trendach przez wiele długich lat.

Witaj na moim serwisie! Serwis poświęcony jest tematyce nieruchomości! Z zawodu jestem architektem, projektowanie budynków to moja zarówno praca jak i największa pasja. Na serwisie znajdziesz wiele artykułów dotyczących projektowania domów, sprzedaży nieruchomości i budownictwa. Zapraszam do czytania i komentowania!