odswiezanie drewna

Kompleksowe odświeżanie drewna na sezon

Słońce to bezlitosny sprawdzian dla ogrodowego drewna przed sezonem. Brutalnie uwidacznia powstałe po zimie nieestetyczne wyblaknięcia czy szarzejący kolor naturalnego surowca. Wraz z nadejściem wiosny warto odświeżyć drewniane elementy wokół domu, by móc zrelaksować się na świeżym powietrzu w pięknym i zadbanym otoczeniu. 

Altany i domki narzędziowe wystawione na działanie śniegu, mrozu i wilgoci w okresie zimowym straciły na estetyce? Odpowiednia emalia pomoże przywrócić im atrakcyjny wygląd i nadać odporność na negatywne warunki pogodowe. Drewniana konstrukcja przemalowana za pomocą Jedynka Deco&Protect Drewno i Metal na ciemny brąz zaprezentuje się wyjątkowo gustownie na tle zieleni ogrodu i będzie jego wysmakowaną ozdobą.

Altany ogrodowe

Meble ogrodowe mogą być urokliwą wizytówką przydomowej przestrzeni na lata, jeśli zadbamy o ich właściwą pielęgnację. Świetny rezultat zapewni impregnacja, która zagwarantuje kompleksową ochronę drewna. Jedynka Impregnat z Woskiem nie tylko wnika w głąb surowca i odpycha wilgoć, ale tworzy też szczelną powłokę odporną na promieniowanie UV, działanie szkodliwych czynników atmosferycznych czy nawet mikroorganizmów. I to wszystko przy zachowaniu pięknego efektu dekoracyjnego i oryginalnego usłojenia drewna.

Potrzeba więcej koloru wokół domu? Z produktami Jedynka można odświeżyć drewniane meble ogrodowe, nadając im całkowicie nowy odcień. Ławeczka w tonacji Zielony Ciemny z palety Jedynka Deco&Protect Drewno i Metal nie tylko urzeknie głębią koloru, ale będzie też wdzięcznie współgrać z bujną roślinnością w ogrodzie.

Witaj na moim serwisie! Serwis poświęcony jest tematyce nieruchomości! Z zawodu jestem architektem, projektowanie budynków to moja zarówno praca jak i największa pasja. Na serwisie znajdziesz wiele artykułów dotyczących projektowania domów, sprzedaży nieruchomości i budownictwa. Zapraszam do czytania i komentowania!